Наша місія

Як і будь-який живий організм підприємство має різні стадії життя. Найважче на стадії дорослішання, коли вже є певний досвід, є невеликі, але амбіції і величезний світ навколо, що таїть не тільки перспективи, а й загрози. Місія нашої компанії полягає в тому, щоб допомогти в період становлення, коли "по-старому" вже не можна, а як зробити "по-новому" ще не знаємо. Ми хотіли б поділитися своїм досвідом і знаннями з налагодження внутрішніх комунікацій та контролю.

Послуги компанії Бізнес-клініка

Робочий процес

1

Зустріч

Загальне знайомство з підприємством. Обговорення побажань керівництва компанії щодо того, що не працює або працює не так, як хотілося б. На даному етапі визначаються проблеми, а також відділи / співробітники, з якими надалі будуть проводиться співбесіди. Також визначається спектр і обсяг первинної інформації (документи, звіти, інформаційні бази), які будуть потрібні для подальшого аналізу.
2

Збір інформації

Співбесіда зі співробітниками підприємства і аналіз документації. Даний етап необхідний для розуміння того в чому виникла проблема і як найкращим чином її вирішити.
3

Розробка Плану

На даному етапі ми розробимо План дій, як алгоритм вирішення проблеми, що склалася. Він необхідний для того, щоб Виконавець і Замовник чітко розуміли строки і можливості вирішення поставлених завдань.
4

Початок робіт

Тільки після узгодження Плану ми можемо приступити до вирішення ваших проблем.

Останні статті