Управлінський облік

 У чому цінність управлінського обліку?

 

Управлінський облік на підприємстві покликаний вирішувати проблеми отримання оперативної фінансово-економічної інформації про бізнес-процеси, які проходять на підприємстві. Управлінський облік має свою особливість - він в деякій частині дублює бухгалтерський облік і дає розуміння повної вартості підприємства, як повноцінного активу. Таким чином його цінність значно зросла, так як він перестав служити тільки джерелом отримання інформації з оперативного обліку, але і став джерелом інформації для прийняття інвестиційних рішень.

 Управлінський облік

Управлінський облік, як альтернатива бухгалтерського обліку

 

У зв'язку з чим керівництво підприємств зіткнулися з проблемою "довіри" управлінському обліку підприємства. Наш світ стрімко рухається вперед і, щоб не відставати необхідна не тільки оперативна, а й достовірна інформація для прийняття рішень. Для залучення інвесторів або виходу на нові ринки збуту необхідна альтернатива бухгалтерського обліку, який в силу вимог законодавства іноді викривлює фактичне фінансове становище компанії. Побудована фінансова звітність на даних управлінського обліку (Баланс, Звіт про прибутки і збитки, і Звіт про рух грошових коштів) дасть можливість власникам бізнесу зрозуміти достовірне фінансове становище компанії. Для можливості побудови фінансової звітності на даних управлінського обліку необхідно вибудувати систему обліку на підприємстві, яка б давала можливість прозорого ведення обліку. Правильно побудована система дасть можливість:

  • отримання оперативної інформації;
  • логічне пояснення розбіжностей бухгалтерського і управлінського обліків;
  • аналітичну та фінансову звітність, побудовану на даних управлінського обліку;
  • можливість побудови системи бюджетування на вашому підприємстві

Грамотно налагоджена система управлінського обліку вирішить проблему "довіри" до вашої звітності, яка дасть можливість приймати більш зважені не тільки оперативні рішення, але й інвестиційні. Своїм партнерам та інвесторам ви зможете надати дані прозорого і зрозумілого обліку.

 

Впровадження управлінського обліку

 

Ми пропонуємо вам повний комплекс послуг з управлінського обліку від діагностики до комплексного впровадження на базі програмного забезпечення 1С. З нашою допомогою ви отримаєте грамотно налаштовану систему управлінського обліку з виведенням підсумкової звітності - Баланс, Звіт про прибутки і збитки, і Звіт про рух грошових коштів. У нас є багатогранний досвід впровадження управлінського обліку на підприємствах різних галузей від послуг до виробництва і роздрібної торгівлі. Актуальними родзинками ми завжди ділимось з Вами в наших статтях на цьому сайті. Так, стаття "Помилки при впровадженні управлінського обліку" допоможе полегшити і зробити правильні кроки на шляху впровадження управлінського обліку на вашому підприємстві.