Впровадження управлінського обліку та звітності на базі продуктів 1С

ВПРОВАДЖЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ НА БАЗІ ПРОДУКТІВ 1С


Грунтуючись на своєму досвіді роботи з різними компаніями в різних сферах бізнесу - виробництво, торгівля, послуги - ми розробили методику впровадження управлінського обліку і формат управлінської звітності на основі продуктів компанії 1С. 

Допомагаючи підприємствам в постановці управлінського обліку і звітності ми зіткнулися з наступними типовими проблемами у компаній:

  • Підприємство використовує програмні продукти 1С, але для ведення бухгалтерського обліку на шкоду управлінського з тієї причини, що перший підзвітний державі.
  • управлінська звітність не має усталених форматів і постійно знаходиться в змінах, тому неможливо провести аналіз динаміки зміни показників.
  • управлінський облік не має повної і своєчасної інформації, тому звітність містить безліч помилок і не може бути актуальною.

Ми розробили універсальний комплект управлінської звітності (CF, PnL, Balance sheet), яка підходить для впровадження на підприємствах будь-яких галузей.

Переваги готового рішення по впровадженню управлінського обліку і звітності:

 

 - Система управлінської звітності дозволяє, на регулярній основі отримувати достовірні дані про стан підприємства / групи компаній.

 - Взаємозв'язок сформованих звітів дозволяє упевнитися в правильності ведення обліку, в разі допущення помилок - звітність не сходиться.

 - Можливість ведення бухгалтерського та управлінського обліку в одній базі, з можливістю вивантаження бухгалтерської складової в окрему базу.

 - Комплект управлінської звітності має можливість консолідації по групі компаній.

 - Мінімальні терміни впровадження для підприємств малого та середнього бізнесу, які забезпечені завдяки універсальності формованого комплекту звітності.

Даний комплект звітності був успішно впроваджений і налагоджений на п'яти підприємствах - 2 виробничих, 3 торгових і проект по вітрогенерації.

 

ПРИКЛАДИ ЗВІТНОСТІ

 

Balance sheet:

Balance_sheet

CF:

Cash_Flow

P&L:

Profit_and_Loss